İleri Sürüş Teknikleri

Sürüş Akademisi


2004 yılında Sürüş Akademisi ile faaliyetine başlayan şirketimiz trafik bilincini arttırmak ve trafik kazalarını en aza indirmek için ağırlıklı ve öncelikli olarak kamu kurum ve kuruluşları ile birlikte Emniyet Müdürlüğü ve Emniyet Müdürlüğüne bağlı özel kuvvetler ile birlikte Türk Silahlı Kuvvetleri ve özel birimlerine eğitimler verdi. Başbakanlığı ve Cumhurbaşkanlığı koruma birim ve timlerine verdiği Sürüş Eğitimleri ile de gerek yerel basın ve uluslararası basında kendini ispatlamış ve adından söz ettirmeyi kısa zamanda başarmıştır.


Ehliyet Belgeleri

Denge Sürücü Kursu


Trafik bilincinin artmasını ve aslında özüne inerek ilk öğrendikleri yerin önemini benimseyen anlayışımız ile Denge Sürücü Kursu'nu 2012 yılında faaliyete geçirdik. Tüm ehliyet alacak adayların eğitimlerini alanında uzman İleri Sürüş Teknikleri Eğitmenleri tarafından verilmesini sağladık. Trafik Adaptasyonu ve Bilinçlendirme eğitimleri ile de Trafik Toplumuna yeni bir soluk getirmeyi başardık.


Faydalı Model

Driftçet


Driftçet tamamı Türk Mühendisler tarafından yerli malzemeler kullanılarak oluşturulan bir kaydırma aparatıdır. 2013 yılında faaliyetine başlayarak, faydalı model haline gelen bu aparat sayesinde eğitimlerimizde kayma, savrulma, kontrol kayıpları gibi senaryoları eğitim alacak kişilere daha rahat gösterebiliyor ve anlık kontrol kayıplarında neleri yapması gerektiğini bizzat yaşatarak öğretmemizi sağlıyor.


Sosyal Medya / Youtube

Sürücü TV


Daha fazla kitleye erişmek ve bilincin daha fazla kitleler tarafından sağlanmasını hedefleyen anlayışımız ile 2016 yılı itibari ile Sosyal Medya platformu üzerinden bilinçlendirme videoları çektik. Önceliğimizin ehliyet alacak adaylar olması ve devamında aktif araç sürücülerini bilinçlendirecek eğitim konuları, trafik adaptasyonu gibi temel içerikler üretmeye başladık. Milyonlarca kitleye kısa süre içerisinde erişerek bugün 50.000'den fazla aboneye ve 7 Milyondan fazla izlenme sayısına ulaşmıştır.


Yazılım & Medya

Sürücü Medya


Sürücü Kurslarının eğitimini baz alarak gerçekleştirdiğimiz Sürücü Medya kuruluşumuzu 2017 yılında faaliyete geçirdik. Yazılım & Medya desteği ile Sürücü Kursları artık ders anlatımlarında bizim uygulamalarımızı kullanırken aynı zamanda onların bilgilerini test edebilecekleri E-Sınav Uygulaması ile de anlık raporlarına ulaşabilmektedirler. Bugün eğitim veren Sürücü Kurslarının %45'ine erişirken her yıl 2 milyondan fazla E-Sınav yapılması ile de sektörün önde gelen Eğitim Yazılım & Medya firması olmanın da sevincini yaşıyoruz.


MEB Güvenli Sürücülük Kursu

Çetin Büyükçınar Güvenli Sürücülük Kursu


Milli Eğitim Bakanlığına bağlı 10 dönüm pist alanına sahip kuruluşumuz 2017 yılında akredite edilerek faaliyete girmiştir. Güvenli Sürücülük eğitimlerini almış olduğumuz akreditelerin yanı sıra Milli Eğitim Bakanlığı tarafından da belgelendirilmektedir.


SRC, ODY ve ÜDY Belgeleri

Denge Ulaştırma Hizmetleri


Sürüş sektörünün her alanına dokunmaya devam ediyor ve Denge SRC, ODY ve ÜDY Merkezimizi 2018 yılında faaliyete geçiriyoruz. Alanında uzman eğitmen kadromuz ile aktif araç kullanan ve sürücülüğü meslek haline getirmiş şoförlere, iş yeri sahipleri ve yetkililerine belge ve eğitimler veriyoruz. Sadece belgeden ziyade iş hayatlarında karşılaşabilecekleri ve trafik kültürünün daha bilinçli bir hal alması için daha adaptasyon ve bilince dayalı eğitim metotlarını alanında uzman eğitmenler eşliğinde sağlıyoruz.


İş Sağlığı ve Güvenliği

İSG Uzmanları


İş sağlığı ve güvenliği kapsamında bilinçlendirme eğitimlerini verdiğimiz ve aynı zamanda çeşitli üniversitelerin sürekli eğitim merkezlerinin de katkılarıyla 2021 yılında faaliyete geçirilmiştir.


Özel Direksiyon Dersi

Sürüş Geliştirme


Alanında uzman eğitmen kadromuz ve 7/24 Direksiyon Dersi anlayışımız ile bugüne kadar edindiğimiz tecrübelerimizi ehliyeti olup da trafikten çekinen adaylarımız ile buluşturuyoruz. Adaptasyon, trafikte bilinmesi gerekenler gibi çeşitli eğitim programlarımız sayesinde adaylarımızı trafiğe hazırlıyor ve onlara araç kullanmayı sevdiriyoruz. Aynı zamanda Sürüş Geliştirme markamız ile de birlikte çeşitli Üniversitelerin Sürekli Eğitim Merkezleri ile iştirak halinde sertifikalar sağlamaktayız.


Psikoteknik Merkezi

Denge Psikoteknik Merkezi


Aktif sürücülük yapan kişilerin algı ve reflekslerinin ölçümünün yapılması için Sağlık Bakanlığına bağlı Denge Psikoteknik Merkezimizi 2022 yılında faaliyete geçirdik. Her 5 yılda bir alınması gereken bu belge ile 1 saat içerisinde Psikolog eşliğinde raporlarını alıyor, Psikiyatri onayına sunuyoruz. Trafikte bilinçlendirmeyi ve geliştirmeyi önemsiyoruz.


Belgelendirme & Danışmanlık

MCO Drive Akademi Danışmanlık


Drive Akademi olarak 2020 yılında atıldığımız Belgelendirme ve Danışmanlık firmamıza bir firma daha ekliyoruz. 2022 yılında faaliyete geçen firmamız sayesinde İş Makineleri, MYK Belgeleri gibi çeşitli belgeler noktasında danışmanlık hizmetleri sunuyoruz.


Sosyal Sorumluluk Projeleri

İstanbul Kemer Takıyor


Dünden bugüne baktığımızda tarihlerini belki hatırlamadığımız ve sektöre girdiğimiz günden beri 100'lerce sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer aldık. İlkokul Derecesi Öğrenim Gören Öğrencilere, Trafik Bilincinin Anlatılması, Emniyet Kemeri Simülasyonu, Trafik Haftası Etkinlikleri, Üniversitelerde Sempozyumlar, İstanbul Kemer Takıyor, Belediyeler, Anaokulu Derecesi Öğrenim Gören Çocuklara, Trafik Oyun Parkı, Trafik Levhası Bilinci, Konuşan Levhalar, İl İl Trafik gibi bir çok sosyal sorumluluk projesi içerisinde yer aldık.