ODY 1 Belgesi

ODY 1 Belgesi

ODY 1 Belgesi, uluslararası yolcu taşımacılığı yapan Orta Düzey Yöneticilere verilen belgedir. ODY BelgesiB1 Yetki BelgesiB2 Yetki Belgesi olan tüzel veya gerçek kişi veya kurumların kesinlikle alması zorunludur. Çünkü ODY Belgesi, aynı zamanda ODY 1 Mesleki Yeterlilik Belgesi olarak da geçmektedir. Yetki belgelerine sahip uluslararası yolcu taşımacılığı yapan firmaların ODY Belgesine sahip personel istihdam etmeleri zorunludur.

Yetki belgeleri bulunan Uluslararası Yolcu Taşımacılığı yapan ve ODY Belgeli personel istihdam etmeyen firmalar için her ay Karayolu Taşımacılığı kanunun ilgili maddelerince 5(beş) uyarı cezası ve maddi cezalar uygulanır.

ODY Kursu olarak sizlere İstanbulMaltepeKartalSultanbeyliDarıcaŞifaPendikKaynarcaGebzeTuzlaİçmeler bölgelerin de ODY Belgesi ve ODY Kursu hizmetlerini kesintisiz olarak vermekteyiz.

ODY 1 Eğitimini alanında uzman eğitmen kadromuz ile birlikte görsel eğitim materyalleriyle 100% ODY Belgesi Başarı oranımızı korumak ve ODY 1 Sınavında başarılı adaylar çıkarmak amaç ve hedeflerimiz arasında yer almaktadır. Eğitim metot ve standartlarımızı sizlerden gelen istek ve önerilere göre düzenliyor, sizlerin doğrultusunda eğitim şeklimizi geliştiriyoruz.

ODY Belgesi alacak adaylarımız verilecek eğitimlere devamlılık göstermekte ve verilen eğitim materyalleri ile bilgilerini pekiştirerek sınava hazırlanmalılar.. Genellikle adaylar tarafından bizlere sorulan ve internette araştırılan sorulardan bir tanesi de ” ODY Belgesi Nasıl Alınır ” cümlesidir.

ODY 1 Belgesi Nasıl Alınır?

ODY Belgesi aslında normal diğer belgeler gibi dersler ve derslerin sonunda yani genellikle kayıt olduğunuz ayın devamındaki ayın ilk haftasında sınavlara tabi tutulursunuz. Yani örnek vermek gerekirse; ODY Kurslarında Ocak ayının 15(on beş) ‘ine kadar kayıt alımı yapılır. Ocak ayının 17(on yedi) ‘si gibi derslerin başlar ve aşağı yukarı 7-9 gün eğitim alırsınız.

Eğitim sonrasında ise ODY Sınavına tabi tutulur ve başarılı olmanız halinde ODY Belgesi almaya hak kazanırsınız. Alacağınız eğitimler ve sizlerle paylaşılan eğitim materyalleri de bu konuda çok önemlidir. Sizlerin başarıları için alanında uzman eğitmen kadromuzla çalışıyor ve başarılı olmanızı garanti ediyoruz.

Sizleri ODY Kursları arasında İstanbul en iyi ODY Kursu‘na yani ODY Kursuna davet ediyoruz.