ODY 2 Belgesi

ODY 2 Belgesi

ODY 2 Belgesiyurtiçi yolcu taşımacılığı yapacak olan Orta Düzey Yöneticilere verilen belgedir. ODY 2 BelgesiD1 Yetki BelgesiD2 Yetki Belgesi türlerine sahip olan gerçek veya tüzel kişi veya firmalar da kesinlikle en az 1(bir) adet ODY 2 Mesleki Yeterlilik Belgesi‘ne sahip personel istihdam etmek zorundadırlar. İstihdam etmeme durumlarında ise Karayolu Taşımacılığı kanunun ilgili maddelerin de yer alan 5(beş) uyarı cezası uygulanır.

Tuzla ODY Kursu sizlere kesintisiz hizmetini İstanbulKartalPendikMaltepeDarıcaSultanbeyliKaynarcaGebzeTuzla ve İçmeler bölgelerinde ODY BelgesiODY Eğitimi ve ODY Kursu alanında kesintisiz hizmet vermekte ve alanında uzman ODY Eğitmenleri ile ODY Eğitimlerinizi kaliteli ve doğru yerden almanızı sağlamaktadır.

100% ODY2 Belgesi Başarı oranımız ile alacağınız ODY Belgesinde sizlere en doğru eğitimi ulaştırmaktadır. Daima adaylarımızın ihtiyaçlarını dinliyor, aday istek ve doğrultusunda eğitim metotlarımızı şekillendiriyoruz.

ODY Belgesi alacak olan adaylarımızın eğitimlere gelmeleri ve alacakları eğitimler de sadece sınavı geçmekten ziyade günlük hayatlarında da burada öğrenecekleri bilgileri kullanacaklarını unutmamaları gerektiğini naçizane öneriyoruz. Genellikle ODY Belgesi alacak adaylarımızın sordukları sorulardan bir tanesi de ” ODY 2 Belgesi Nasıl Alınır ” olmuştur.

ODY 2 Belgesi Nasıl Alınır?

ODY Belgesi öncelikle bir ODY Kursundan alınmalıdır. ODY Kursu olarak sizlere İstanbul da KartalPendikMaltepeSultanbeyliKaynarcaTuzlaİçmelerŞifa Mahallesi bölgelerinde İzmit (Kocaeli) bölgesinin DarıcaGebzeDilovası bölgelerinde alanında uzman ODY Eğitmenleri eşliğinde ODY Dersleri hizmeti vermekteyiz. ODY Çıkmış Sorular ile de kendinizi test ederek özel harmanlanmış eğitim materyallerimizi de sizlerle paylaşıyoruz.

ODY2 Belgesi diğer belgeler gibi kayıt, eğitim ve sınav üçlüsünden oluşmaktadır. Yani eğitim üçlüsü nedir? Öncelikle almak istediğiniz ODY Belgesine karar veriyorsunuz. Tabi bu karar aşaması firmanızın yetki türü ve yaptığı iş ile de doğru orantılı olmalıdır. ODY2 Belgesi almak istiyorsanız sizin firmanız Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı yapan bir firmadır ve sizde bu firmanın bir Orta Düzey Yöneticisi olarak bu Mesleki Yeterlilik Belgesine başvurmuş olmanız gerekmektedir. ODY Kursuna geldiniz kayıt işlemlerinizi bulunduğunuz ayın 15(on beş) ‘ine kadar gerçekleştirebiliyorsunuz. Eğitimleriniz genellikle o ayın 17(on yedi) ‘si gibi de başlamaktadır. Bir sonraki ayın ilk haftası da sınav haftanız olacaktır.

Sınavdan başarılı olmanız halinde ODY2 Belgesini almaya hak kazanırsınız.

Daha detaylı bilgi ve aklınıza takılan tüm soru veya sorunlar için de ODY Kursları arasında En İyi ODY Kursu olarak bilinen ODY Kursuna çay içmeye bekleriz.