ODY Belgesi Çıkmış Sorular

ODY Belgesi Çıkmış Sorular

ODY Belgesi Çıkmış Sorular sizin ODY Sınavında başarı oranınızı artıracak ve çıkmış soruları çözerken hangi soru format ve hangi konulardan geleceğini ön görebilirsiniz. Başarı oranını arttıracağı gibi sınavda neler yapabileceğinizi test edebilirsiniz. Alanında uzman eğitmenler eşliğinde ODY Sınavından önce ki hafta ODY Merkezimizde uygulamalı deneme sınavı yapıyor ve sınav öncesi başarı oranınızı hocalarımız eşliğinde değerlendiriyoruz. Eksik kalan ders ve konuları tamamlıyor, sizi tam anlamıyla sınava hazırlıyoruz.

ODY Sınavında Kaç Soru Çıkar?

ODY Belgesi sınavında toplamda 40 soru sorulur ve 28 doğru yapmanız gerekmektedir. Sınavlar 1 saat sürer. Saat 10:00 itibari ile başlar ve 11:30 gibi sınav sonucunuzu hemen alabilirsiniz. Kurumumuzun sınav konusunda başarısı %96’dır. Sizlerde hemen kaydolun ve 1 ay içerisinde sınavı kazanarak, belgenizi alın. Alanında uzman eğitmen kadromuz ile sizleri bekliyoruz. ODY Belgeniz 1 ayda cebinizde…

ODY Belgesi alırken hatırlatmakta fayda var. Öncelikle ODY Belgesini sınavla mı yoksa sınavsız mı alabiliyorsunuz? Eğer 25.02.2006 tarihinden önce yetki belgelerine sahip bir firmada 3(üç) yıl geriye dönük Orta Düzey Yöneticilik yaptıysanız, sizler Sınavsız ODY alabilmektesiniz.

Geçmiş ODY Sınav Sorularını aşağıdan görebilir ve direkt olarak çözebilirsiniz. Başarılar

Geçmiş soruları çözerken unutmamanız gereken önemli hususlardan bir tanesi de bu çözeceğiniz sorular 2017 öncesi sorular olduğu için Ulaştırma Bakanlığının sormuş olduğu sorulardır. 2017 itibari ile soru havuzu yenilenen ODY Belgesi sınavları Milli Eğitim Bakanlığı tarafından ve bakanlığın sormuş olduğu sorular nezdinde yapılmaktadır. Unutmayınız ki! Bu sorular karşınıza çıkabilecek sorulardan biraz daha zordur, sizler daha basit sorularla karşılacaksınız.

ODY 1, ODY 2, ODY 3 ve ODY 4 Belgesi alacak tüm yönetici ve kariyer yapmak isteyenlere başarılar diler, bizleri tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

4 Haziran 2011 ODY Sınav Soruları