Sınavsız ODY Belgesi

Sınavsız ODY Belgesi

Muafiyetli ODY Belgesi alabilmek için gerekli yetki belgelerine sahip bir firmada toplam 3(üç) yıl orta düzey yönetici olarak çalışmanız gerekmektedir. Ama Sınavsız ODY Belgesi alabilmeniz için 25.02.2006 tarihinden önce 3(üç) yıl çalışmış olmalısınız.

Genellikle adaylar tarafından en çok sorulan sorulardan bir tanesi de ” Sınavsız ODY Belgesi Nasıl Alınır ” oluyor.

Sınavsız ODY Belgesi Nasıl Alınır?

Öncelikle daha detayına inersek konunun, sınavsız veya diğer bir tabirle Muafiyetli ODY Belgesi alabilmeniz için 25.02.2006 tarihinden önce gerekli yetki belgelerine sahip bir firmada Orta Düzey Yönetici olarak en az 3(üç) yıl çalışmış olmanız gerekmektedir. Bununla ilgili sizlerden geriye dönük SGK dökümü ve sicil gazetesinde ki yetkileriniz istenecektir. Bunların detayını Sınavsız ODY Gerekli Evraklar kısmında zaten açıkladık.

Gerekli evrakları tamamlamanız halinde ODY Kursumuza gelerek kayıt ve giriş işlemleriniz yapılır. Giriş işlemlerinizin ardından adınıza yatırılacak ODY Sınav Harcı ile tüm işlemleriniz tamamlanır ve bir kaç saat içerisinde ODY Belgesine sahip olabilirsiniz.

Sizlere kesintisiz hizmet vermek için çalışıyoruz. İstanbul bölgesinde MaltepeTuzlaPendikKartalİçmeler ve tüm ilçelerinde sizlere Muafiyetli ODY Belgesi hizmetini kesintisiz olarak sunuyoruz. Sadece İstanbul olarak değil Kocaeli (İzmit)bölgesinde GebzeDarıcaDilovası ve tüm ilçelerinde de Muafiyetli ODY Belgesi hizmetimizi sürdürüyoruz. Aslında Muafiyetli ODY Belgesi alırken iliniz çok fark etmemektedir. Hangi ilden olursanız olun, Sınavsız ODY Belgesini rahatlıkla alabilirsiniz.

Muafiyetli ODY Belgesi ve diğer hizmetlerimiz için lütfen bizimle iletişime geçiniz.