Sınavsız ÜDY Belgesi

Sınavsız ÜDY Belgesi

Sınavsız ÜDY Belgesi almak için bazı şartların yerine getirilmiş olması gerekmektedir. Bir firmada Üst Düzey Yöneticilik yapıyorsunuz ve firmanızın yetki belgelerine göre firmanızdan ÜDY Belgesi istenmekte ise sizlere en yakın ÜDY Merkezinden bu belgeyi temin edebiliyorsunuz. Normal bir belge alır gibi 3(üç) aşamadan geçmeniz gerekiyor. Bunlar kayıt, ders ve sonunda da sınav olarak ki başarılı olmanız durumunda Üst Düzey Yöneticilik Mesleki Yeterlilik Belgesi almaya hak kazanıyorsunuz. Tabi bu yöntemin dışında da Sınavsız (Muafiyetli) ÜDY Belgesi alma durumunuz bulunuyor.

Genellikle ÜDY Belgesi alacak Üst Düzey Yöneticilerin sordukları sorular arasında en sık rastladığımız ” Sınavsız ÜDY Belgesi Nasıl Alınır ” sorusu oluyor.

Sınavsız ÜDY Belgesi Nasıl Alınır?

Muafiyetli ÜDY Belgesi aslında sizlerin herhangi bir sınava tabi tutulmadan belge almanız demektir. Aranan şartlardan en önemlisi ise 25.02.2006 tarihinden önce 3(üç) yıl geriye dönük yetki belgelerine sahip yük veya yolcu taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yöneticilik yapmış olmanız gerekmektedir. Sınavsız ÜDY Belgesi almak için sizlerden bu süreçler içerisinde SGK Dökümü ve Sicil Gazetesi istenecektir. Bu gerekli belgeleri ibraz etmeniz halinde sizlerden istenilen diğer gerekli evrakları da tamamlayarak bir ÜDY Merkezine giderek belgenizi hemen gün içerisinde alabilirsiniz. Gerekli evraklar ile ilgili detaylı bilgiyi Sınavsız ÜDY Belgesi Gerekli Evraklar yazımızdan detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz.

Gerekli evrakları tamamlayıp, ÜDY Kursuna gidip giriş işlemleriniz ardından, harç tutarı yatırılarak belgeniz hazır hale getirilir.

Sizlere alanında uzman eğitmen kadrosu ve deneyimli ekibimiz ile hizmet veriyoruz. Hizmetimiz sadece İstanbul ile sınırlı değil, tüm Türkiye genelinde Sınavsız Belgehizmetini sizlere sunmaktayız. İstanbulMaltepeTuzlaKartalPendik bölgelerinde ihtiyacınız olan tüm ÜDY Belgelerinde kesintisiz ve doğru hizmeti sizlere sunuyoruz.

İstanbul En İyi ÜDY Merkezi olarak bilinen ÜDY Kursu sadece ÜDY Belgesi alacak kişilere değil aynı zamanda SRC BelgesiODY Belgesi türlerinde de sizlere kesintisiz hizmetler sunmaktadır.

Bizleri tercih ve takip ettiğiniz için teşekkür eder, Muafiyetli ÜDY Belgesi almaya kurumumuza bekleriz.

En iyi ÜDY Kursuyuz, marka olma yolunda emin ve garanti adımlarla ilerliyoruz.