SRC Belgesi Fiyatları

SRC Belgesi Fiyatları

SRC Belgesi alacak sürücüler için SRC Belgesi Fiyatları ticari olarak yaptıkları taşıma şekline göre değişiklik göstermektedir. Alacağınız belgeye göre;

  • Uluslararası Taşımacılık faaliyeti gösteren sürücüler için;
    • Uluslararası Yolcu Taşımacılığı SRC 1 Belgesi Fiyatı : 1.000 TL
    • Uluslararası Yük Taşımacılığı SRC 3 Belgesi Fiyatı : 1.025 TL
  • Yurtiçi Taşımacılık faaliyeti gösteren sürücüler için;
    • Yurtiçi Yolcu Taşımacılığı SRC 2 Belgesi Fiyatı : 900 TL
    • Yurtiçi Yük Taşımacılığı SRC 4 Belgesi Fiyatı : 900 TL

Fiyat bilgisini sizlerle tablo olarak paylaştık. Unutmayınız ki Sınavsız SRC Belgesi alacak sürücüler SRC Belgesi Fiyatları listesini çok önemsemelerine gerek yoktur. 25.02.2003 öncesi ehliyet belgesine sahip iseniz sınavsız SRC Belgesi‘ni daha uygun fiyatlarda alabilmektesiniz.

SRC Belgesi alacak sürücülerin bilmesi gereken önemli hususlardan bir tanesi de SRC Sınav Harcıdır. Çünkü alacağınız SRC Belgesi‘ne ek olarak sizlerden SRC Sınav Harcıda istenmektedir. 2019 SRC Belgesi Fiyatları ile ilgili sınav harcınız ise 90 TL şeklinde hesaplanmıştır. SRC Sınav Harcı eğitimini alacağınız SRC Kurs Fiyatı’nın dışında tutulmaktadır. SRC Sınav Harcı ve SRC Kurs Ücretinizi bağlı olduğunuz veya kayıt olduğunuz SRC Kursu‘na ödeme yapılır.

2019 SRC Belgesi Fiyatları yeni açıklanmıştır.

Bu ücretlendirmeler; Milli Eğitim Bakanlığı Özel Öğretim Kurumları Yönetmeliği çerçevesinde özel kurumların görüşleri ve önerileri alınarak yıl sonunda oluşturulan Ücret Komisyonluğu tarafından belirlenmektedir. Belirlenen fiyatlar Valilik tarafından onaylanmaktadır. 2019 SRC Belgesi Fiyatları listesinde yer alan SRC Fiyatları taban fiyat olup, taban fiyat birliği yönetmeliği kapsamında altına düşülmesi yasaktır. Bu fiyatlar 2019 SRC Belgesi Fiyatları ve 2020 SRC Belgesi Fiyatları kapsamında ve tarihlerinde geçerlidir.

SRC Belgenizi alırken fiyattan çok alacağınız eğitiminde önemli olduğunu unutmayın. Alacağınız kalitesiz eğitim hem sizlere zaman kaybı hemde maddi olarak daha büyük kayıplara neden olacaktır. Bizler, SRC, ODY, ÜDY ve Psikoteknik Merkezi olarak İçmelerTuzlaKartalMaltepeGebzeDilovasıDarıcaPendik, Sultanbeyli ve İstanbul bölgelerin de kaliteli SRC, ODY ve ÜDY Belgesi Eğitimi ile sizlerin hem öğreticisi hemde ailesinden bir parça olmayı hedeflemiştir.

Sizleri müşteri olarak değil ailemizden bir parça olarak görmek, sınav başarınızı önemli ölçüde önemsiyoruz. %100 SRC Başarı oranı ile alanında İstanbul En İyi SRC Kursu olarak Tuzla SRC Kursları arasında adından ve markasından söz ettirmeyi başarmıştır.

Esnek ve rahat ödeme seçeneklerimiz ile SRC Belgesi alırken sizlerin yanındayız. Ulaşım kolaylığı ile hemen E-5 Yanyol üzerinde ki kursumuza E-5 Manzarası eşliğinde sizleri kahve içmeye davet ediyoruz.