SRC – ODY ve ÜDY Sınav Tarihleri

SRC, ODY ve ÜDY Sınav Tarihleri

13 Ocak 2019 tarihinde yapılması planlanan SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi Sınav Tarihleri, Tuzla İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 23 Ocak 2019 tarihine ertelendi.

Sınava girecek olan SRC Belgesi, ODY Belgesi ve ÜDY Belgesi adaylarının dikkatine…

Bağlı olduğunuz SRC Merkezi bu konu ile ilgili sizlere bilgi verecektir.

Sınavların ertelenmesi bazı noktalarda sizlere zaman kaybı yaşatsa da aslında sınav başarı oranınızı arttıracağını düşünüyoruz. Sınava daha iyi hazırlanmanızı sağlayacak ve böylelikle ne kadar çok çalışırsanız da başarılı olma olasılığınız o kadar artmış olacaktır.

Kendinizi sınavlara tam anlamıyla yeterli görmüyorsanız, düzenlediğimiz ek derslere katılım gösterebilir. Genel tekrar ve deneme testlerine tekrar girme fırsatı elde edebilirsiniz.

Alanında uzman eğitmen kadromuz ile sizlere kaliteli ve doğru bir eğitim hizmeti sunuyoruz. Sizlerin alacakları bu belgenin önemini ve trafik bilincini arttırmak için tamamen adaya yönelik eğitim metotları ile eğitimlerimizi sizlerin arzu ve istekleri noktasında daima güncelliyoruz.

Yenilenen eğitim metotları ve güncel konuları da eğitime dahil edip, bizlerden sadece alacağınız belgeyi değil sizlerin aklında daima kaliteli ve bilgi verici bir kurum olmak en başlı amaçlarımız arasında yer alıyor. Marka olmak için çalışıyor ve daima yatırımlarımızı bu yöne doğrultuyoruz.

En Yakın Sınav Tarihini Nasıl Öğrenirim?

Aslında bu konu ile ilgili de bizlere çok soru soruyor adaylarımız ama bunun net bir cevabını vermek mümkün olmuyor. Önceden Ulaştırma Bakanlığı tarafından sınav tarihleri sene sonlarında belirlenir ve bir sonraki sene yayınlanırdı. Şimdi ise Milli Eğitim Bakanlığı, İl ve İlçe Milli Eğitim Müdürlüklerine sınav tarihleri belirlemesi için yetki vermiştir.

İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlükleri Sürücü Kursu ve SRC Merkezi sınavlarını belirlemekte ve en uygun sürede sınav yapılmaktadır.

Genellikle adaylarımıza söylediğimiz ortalama tarih ise kayıt olduğunuz ayın takibinde ki ayın ilk iki haftası şeklinde oluyor.

Sınavlar ile ilgili daha detaylı bilgi için kurumumuzu ziyaret edebilir, dilerseniz de iletişime geçebilirsiniz.