ÜDY 4 Belgesi

ÜDY 4 Belgesi

ÜDY 4 Belgesi alacaksanız L1M2N2P2 ve R1 Yetki Belge türlerinden herhangi birine sahip Yurtiçi Yük Taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yönetici olmanız gerekmektedir. Yetki belgelerine sahip firmaların bu belgeyi alması zorunludur. Almama durumunda kanunların belirtilen maddelerince firmalara cezai işlem, puantaj düşümü ve geçici yürütme durdurma cezai işlemleri uygulanmaktadır.

ÜDY Belgesi istihdam zorunluluğu olan firmaları bilmeniz gerekmektedir. İstihdam Zorunluluğu olan firmalar yazımızda detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Genel olarak yetki belgelerine sahip yurt içi yük taşımacılığı yapan firmalardan ÜDY Belgesi yani Üst Düzey Yöneticilik Mesleki Yeterlilik Belgesi istenilmektedir. Hatta bu belgenin bulundurulması yani istihdamı zorunludur. Tuzla Denge ÜDY Merkezi olarak sizlere uzman eğitmen kadrosu ve adaya yönelik eğitim metotlarımız ile İstanbul da MaltepePendikKartalTuzla ve İzmit‘te GebzeDarıca, Dilovası bölgelerinde ÜDY Merkezi olarak kesintisiz ÜDY Belgesi hizmeti ve ÜDY 4 Eğitimi vermekteyiz. Alanında uzman eğitmen kadromuz ile alacağınız eğitimleri uluslararası standartlarda ve teknolojiyi kullanarak modern sınıflarımızda eğitimlerinizi vermekteyiz.

Merkezimizden alacağınız eğitimlerin günlük hayatınızda gerek mesleki kariyeriniz noktasında olsun gerekse trafik topluluğu içerisinde olsun sizlere faydalı olmasını sağlamak amacıyla çalışıyoruz. 100% ÜDY Belgesi başarı oranımız ile İstanbul En İyi ÜDY Merkezi olmamız da tesadüf eseri değil. Marka kurum olma yolunda gerek eğitmen kadrosuz, gerek lokasyonu gerekse eğitim metotlarıyla örnek alınan kurumlardan bir tanesi olan ÜDY Merkezi sizlere kesintisiz hizmet ve 7/24 destek sunmanın haklı gururunu yaşıyor.

Genellikle ÜDY Belgesi alacak Üst Düzey Yöneticilerin bizlere yönelttikleri sorulardan bir tanesi de ” ÜDY 4 Belgesi Nasıl Alınır ” sorusu oluyor. İsterseniz biraz detaya inelim ve ÜDY Belgesini alırken hangi aşamaları izlemeniz gerekiyor, bakalım.

ÜDY 4 Belgesi Nasıl Alınır?

ÜDY 4 Belgesi için yetki belgelerine sahip yurtiçi yük taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yönetici olarak görev yapmanız gerekmektedir. Bu şartlar sizin ÜDY Belgesi almanız için gerekmektedir. ÜDY Belgesi almak için sizlere en yakın ÜDY Merkezine giderek ki bunu ayın 15(on beş)’ine kadar yapmanız gerekmektedir. Yoksa bir sonraki döneme kayıt olur ve 1 ay beklemek durumunda kalırsınız. Kayıt yaptırdığınız ÜDY Merkezi kayıt öncesi sizden bazı gerekli evrakları talep edecektir. Her şeyi tamamladınız ve gerekli kayıt işlemini gerçekleştirdiyseniz. Artık ÜDY Ders ve Eğitimlerine girerek kendinizi sınava hazırlayabilirsiniz.

ÜDY 4 Belgesi alırken Sınavsız (Muafiyetli) ÜDY Belgesi de alabileceğinizi bilmeniz gerekir. 25.02.2006 öncesi 3(üç) yıl öncesi yetki belgelerine sahip yurtiçi yük taşımacılığı yapan bir firmada Üst Düzey Yönetici olarak görev yapmış olmanız ilk aranacak şartlardan birisidir. Detaylı bilgiyi Sınavsız (Muafiyetli) ÜDY Belgesi yazımızdan da inceleyebilirsiniz.

Sınavınız devamın ki ayın ilk iki haftası İl veya İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünce belirlenecektir. ÜDY Kursunuz zaten bu konu ile ilgili giriş belgenizin hazır olması durumunda sizinle irtibata geçecektir. Belgeniz ile ÜDY Sınavına girecek ve başarılı olmanız halinde belgenizi alabileceksiniz.

Detaylı bilgiler için ÜDY Belgesi sayfamızı mutlaka inceleyin.